Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/weddingp/html/digitalstudio/index.php on line 24
16.Mezinárodní veletrh studentských firem

16.Mezinárodní veletrh studentských firem

16. mezinárodní veletrh fiktivních firem
24.–26. 3. 2010 výstaviště Praha  (VIDEO)

O firmě Antre
Studentská společnost Antre byla založena roku 1993 jako společnost s ručením omezeným studenty OA Heroldovy sady. Každým rokem ji tvoří noví studenti výhradně 4.ročníků ekonomického lycea a obchodní akademie, kteří si za volitelný předmět závěrečného roku studia vybrali fiktivní firmu. Výsledkem jejich celoroční práce je zorganizování Mezinárodního veletrhu fiktivních firem. V roce 2010 proběhne již 16. ročník.

Co je to fiktivní firma?
Fiktivní firma je jedním z předmětů v osnovách škol ekonomického typu.

Práce ve fiktivní firmě odpovídá fungování skutečného podniku, v čele stojí ředitel, studenti pracují v sekcích zajišťujících marketing, sponzoring, propagaci a účetnictví společnosti.

Nezbytně nutné jsou jazykové, komunikační a organizační schopnosti, kterými studenti disponují a které využívají jak při práci uvnitř kolektivu, tak při kontaktech s veřejností.

Mezinárodní veletrh fiktivních firem je událost, které se účastní široká veřejnost, vyučující středních škol a především fiktivní studentské společnosti z tuzemska i zahraničí. Studenti škol ekonomického zaměření tak mají možnost zde prezentovat své vlastní studentské společnosti.

Za 15 let svého konání se stal již „stálicí“ na programu pražského Výstaviště. Jen těžko by však mohl proběhnout bez sponzorské pomoci. Věcné dary od sponzorů jsou využity jako ocenění pro vítěze jednotlivých soutěží a jejich finanční podpora je použita na samotnou realizaci projektu.

Hlavní strana Mapa stránek
Developed by KW-Soft | Digital studio film © 2009 - 2010 Všechna práva vyhrazena