Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/weddingp/html/digitalstudio/index.php on line 24
Módní přehlídka oděvních originálů, doplňků a šperku . . .

Módní přehlídka oděvních originálů, doplňků a šperku . . .

Zveme vás na přehlídku oděvních originálů, doplňků a šperku Heleny Jarošové, Vlasty Zmijové, Ivany Hádkové, Anny Kratochvílové, která se konala 9. května 2010 v restauraci v pražském Mánesu. Hostem večera byla Naďa Konvalinková, jako modelka a patronka nadace Rozum a cit, které byl věnován výtěžek z této akce. Moderátorkou večera byla paní Hana Švejnohová.
Digital studio film byl u této akce a tak se můžete podívat co tentokrát děvčata připravila pro své hosty.
Video z přehlídky ZDE.

Helena Jarošová

Již ve školních letech jsem začala vymýšlet a vyrábět hlavně oblečení, později i doplňky a šperky. Hlavním motivem pro mne bylo nebýt závislá na tehdejší (v 80. letech) velmi chudé nabídce v našich obchodech, a také odlišovat se od ostatních. Tehdy jsem tvořila z toho, co se mi podařilo sehnat, a tomu také odpovídal výsledek.

Vždy jsem ale cítila, že mě přitahují přírodní materiály, které se dobře zpracovávají, snadno udržují a hlavně velmi příjemně nosí. Proto jsem ráda, že dnes vám mohu nabídnout plody mé práce, která mě těší a věřím, že pozitivní energii, kterou jsem do nich spolu s přírodou vložila, na sobě pocítíte i vy.

 Pohodlný střih, svěží vzhled, originální detaily - tím jsou mé modely charakteristické.
Modely tvořím pro ženy a muže takové, jaké a jací skutečně jsou. Abyste mohli nosit toto oblečení,
není třeba měnit postavu, prostě přijďte, nebo zavolejte, vyzkoušejte - uvidíte sami.
Výhodou je to, že každý model existuje pouze v jednom exempláři, a tím přispívá k vaší jedinečnosti. Přeji vám, ať jste v pohodě, a to nejen v mých modelech.

Hlavní strana Mapa stránek
Developed by KW-Soft | Digital studio film © 2009 - 2010 Všechna práva vyhrazena